PROGRAM

Açılış

09:45  -  09:55 

Hülya Mutlu

"Eğitmen & Konuşmacı"

Açılış Konuşması

Artboard 8.png

09:55  -  10:05

Yeşim Çokeker Yurtsever

"TEGEP Yönetim Kurulu Başkanı, DeFacto İK Başkanı"

Üst Yönetim Gözünden Kurumsal Akademiler

10:10  -  10:30 

Cihangir Kavuncu

"Yönetim Danışmanı" 

Networking Seansı

10:30  -  10:50

Moderatör: Ceren Çiçek

"Kurşun Kalem Eğitim, Koçluk, Danışmanlık - Kurucu,

Eğitmen, Yönetici Koçu"

Panel: Kurumsal Akademilerde Teknoloji Boyutu

10:55  -  11:30

Moderatör: Ahmet Hançer "Enocta CEO"

Bahattin Aydın "Yıldız Holding İK GMY"

Emek Yurdanur "Boyner Grup İK Başkan Yardımcısı"

SEANS ARASI  11:30 - 11:35

Pandemi Döneminde Eğitim Fonksiyonun VUCA Liderliği

11:35  -  11:45

Başak Karayiğit "Garanti BBVA Gelişim Danışmanı & Tasarım Yöneticisi"

Şebnem Aygül "Garanti BBVA Gelişim Danışmanı & Tasarım Yöneticisi"

TEGEP Bireysel Öğrenen
Araştırması Sonuçları

11:50  -  12:05

Mehmet Gürsoy

"TEGEP Yayın Araştırma Komitesi Lideri,

Ledd-Kurucu, Danışman" 

Merak Avantaji: Dijital Çağı Yönlendiren Büyük Değer
(The Curious Advantage)

Artboard 9.png

12:10  -  12:55

Moderatör: Behzat Yıldırımer "TİM Danışmanlık Başkan"

Simon Brown "Novartis- Öğrenmeden Sorumlu Başkan (CLO)"

Paul Ashcroft "Ludic Group-Kurucu,Ortak"

Garrick Jones "Ludic Group-Kurucu,Ortak"         

ÖĞLE ARASI  12:55 - 13:30

Networking Seansı

13:30  -  13:50

Moderatör: Ceren Çiçek

"Kurşun Kalem Eğitim, Koçluk, Danışmanlık - Kurucu, Eğitmen, Yönetici Koçu"

Artboard 10.png

Panel: Kurumsal Akademileri Başarıya Götüren Faktörler

13:55  -  14:40

Moderatör: Feyzan Sayalı

"TEGEP Yayın Araştırma Komitesi Lideri, Sayalı Yönetim    Danışmanlık-Kurucu,Danışman"

Aslı Taş Kayabaş

            "Kuzey Gelişim Akademisi-Kurucu, Uzman Psikolog"          Arzu Sarıkayalar Sadaghiani

 "Sarıkayalar Danışmanlık- Kurucu, Danışman" 

Arzu Hancı

"Merkez Bankası Eğitim Yöneticisi" 

Gelecekte Akademileri Neler Bekliyor?

14:45  -  15:10

Moderatör: Ezgi Gümüştekin

        "DenizBank-Deniz Akademi Gelişim Müdürü"

Ezgi Kadıoğlu Yangın "Danışman, Psikolog"

SEANS ARASI  15:10- 15:15

Panel: Kurumsal Akademilerde Neler Oluyor?

15:15  -  15:55

Moderatör: Duygu Uzun

"Aydem Enerji- Öğrenme ve Gelişim Yöneticisi"

Onur Bayrakgil "Tofaş Akademi-Eğitim ve Gelişim Yöneticisi"

Murat Cambaz "Turkcell- Öğrenme ve Gelişim Müdürü"                     Elif Erkara "Allianz Türkiye- Akademi Müdürü" 

Akademilerin Yeni Rotası: Karma İş Gücüne Hazırlık

16:00  -  16:20

Zeynep Bilgiç"Workflex-Kurucu, Koç, Danışman"

Dr. Yaşar Safkan "Workflex-Danışman, Özyeğin Üniversitesi-Öğretim Görevlisi"

Artboard 8.png

Panel: Genç Akademilerde Neler Oluyor?

16:25  -  17:05

Moderatör: Gökçe Yalman

"Bayındır Sağlık Grubu- Yetenek Yönetimi ve Egitim Yöneticisi"

 

Ayşegül Kara "Aydem Enerji-Öğrenme ve Gelişim Grup Müdürü"

Elif Özkatar "Erciyes Anadolu Holding-Gelişim Akademisi Şefi"

Emre Yılmaz "Tusaş (TAI)-Akademi Müdürü"

Fotoğraf Yarışması Sonuçları

17:10  -  17:25

Moderatör: Alev Patlak "FlowQ-Kıdemli Danışman" 

Kapanış

17:25

Hülya Mutlu "Eğitmen & Konuşmacı"

colorful-balloon-on-the-blue-sky-8PYW7ZC
Artboard 10.png